Bezpečnější spánek s 4Home Chráničem matrace Harmony velikosti 90 x 220 cm!


Zničené matrace už nebudou problém

4Home Chránič matrace Harmony velikosti 90 x 220 cm je nezbytnou součástí každého domova. Je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a nabízí komfortní a bezpečný spánek. Nejenže chrání matraci před nečistotami a vlhkostí, ale také zvyšuje její životnost a přináší mnoho dalších výhod. Tento produkt vám již nikdy nenechá v matraci nežádoucí skvrny a nahrazení poškozené matrace bude minulostí.

Nepropustný, avšak prodyšný materiál pro pohodlný spánek

Tento chránič matrace z nejkvalitnější 100% froté bavlny garantuje absolutní ochranu před tekutinami a nečistotami. Díky jeho jedinečné vlastnosti je materiál chrániče velmi prodyšný a udržuje tělo v suchu a pohodlí, i při delším spánku. Na rozdíl od běžných chráničů matrace se nepotí ani při vysoké teplotě místnosti a umožňuje tělu přirozeně dýchat. To znamená, že můžete spát klidně a bez obav z pocení.

Praktické řešení pro snadné uchycení

V rozích chrániče jsou praktické gumy, díky kterým lze chránič lehce a bezpečně uchytit k matraci. Chránič tak zůstane na svém místě a během spánku neklouže ani se nesjíždí. Ochrání tak vaši matraci před jakýmkoliv poškozením či opotřebením, ať už se jedná o prasklé či zničené okraje.

Péče o chránič matrace

Při běžném používání je vhodné chránič prát na 60 °C. Doporučujeme ruční praní, ale je možné použít i pračku. Následné sušení je nutné provádět na visícím sušáku, nebo na vodorovné rovné ploše. Chránč nepatří do sušičky na prádlo a nelze ho žehlit. Takto jednoduchou péčí si můžete chránič a matraci udržet dlouho jako nové.

Závěr

Chránič matrace Harmony velikosti 90 x 220 cm od značky 4Home je skvělým pomocníkem do každého domova. Svým vysokým komfortem a bezpečností zaručí spokojený spánek pro každého. Nebojte se nežádoucího značení na matraci a zabraňte poškození již dnes. Vyberte si kvalitní chránič od 4Home a spěte v klidu a pohodě!

4Home Chránič matrace Harmony

4Home Chránič matrace Harmony gumy na rohu