Bílá servírovací miska Mepal – ideální pro servírování do rodiny i na večírky


Nejkrásnější servírovací miska na trhu

Lámete si hlavu, v čem přátelům naservírujete váš výborný těstovinový salát? A co třeba v této skvělé servírovací míse Mepal? Mísa je velice elegantní a krásně barevná. Hodí se do všech interiérů a je skoro škoda, schovávat ji do skříňky. Unikátní tvar by neměl zůstat nepovšimnut, jde o kombinaci čtverce a oválu.

Nadčasový design pro každou příležitost

Nevíte, co darovat k narozeninám mamince nebo nevlastní sestře? S touto mísou se stanete opravdovým mistrem servírování! Navíc má kapacitu 2,5 litru, takže ji můžete použít nejen na menší rodinné oslavy, ale i na větší večírky s přáteli.

Luxusní materiál pro dokonalou servírovací zkušenost

Miska je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný proti teplotě i poškrábání. Její povrch je velice snadno udržovatelný, takže vám od jídla nezůstanou žádné skvrny. Navíc, mísa je vhodná i na mytí v myčce.

Letní grilování a zahradní slavnosti

Určitě ji oceníte na letních večírcích a grilováních, když budete přátelům ochutnávat své skvělé speciality. Navíc, nyní ji můžete mít kdykoliv po ruce za nejvýhodnější cenu díky slevě na www.skvelynabytek.cz.

Zakoupit můžete i další kousky této kolekce

Pokud vás mísa nadchla, určitě byste si měli prohlédnout i další produkty z této kolekce. Najdete zde například další servírovací misky, mističky i talíře. Všichni hosté budou nadšení z vašeho skvělého vkusu a přání o každodenní nadčasovosti v interiéru.