Bílé povlečení z konopného vlákna 200×140 cm od Linen Tales – zdravá a ekologická volba

S tímto ručně vyrobeným povlečením od značky Linen Tales je snadné ze svého spánku udělat prioritu.

Konopí – přirozená a udržitelná tkanina

Jedinečná a udržitelná konopná tkanina totiž do ložnice přinese jak nezaměnitelnou měkkost, tak i vysokou prodyšnost a v neposlední řadě schopnost odvádět přebytečné vlhko. Díky tomu se budete vyspat jako dítě a ráno se probudíte svěží a plní energie.

Zdravé pro spánek

Konopná tkanina je navíc velmi příznivá pro vaše zdraví – neobsahuje totiž žádné škodlivé látky, jako jsou například pesticidy, které mohou mít negativní dopad na kvalitu vašeho spánku. S bílým povlečením z konopného vlákna od Linen Tales tak získáte nejen krásné a designově propracované ložnice, ale také zdravý spánek.

Ruční výroba a přírodní dílčí prvky

Skutečnost, že pozornost je věnována i těm nejmenším detailům pak potvrzuje zapínání na knoflíky vyrobené z přírodních kokosových skořápek. Povlečení je vyrobeno ručně, což značce Linen Tales umožňuje věnovat se každému kusu s maximální precizností.

Ekologické a bezodpadové

Linen Tales se navíc snaží minimalizovat svůj vliv na životní prostředí a svou výrobu realizovat co nejekologičtěji. Používají například jen přírodní barviva a snaží se minimalizovat odpad.

Pokud vyžaduje vaše stylové cítění krásné, měkké bílé povlečení, které také přináší spoustu zdravotních výhod, moc dobře víte, že toto je to pravé. Objednejte si povlečení z konopného vlákna od Linen Tales ještě dnes a cítěte se jako král vlastní ložnice.

Dobré vědět

Povlak na polštář není součástí.

bílé konopné povlečení od Linen Tales