Dřezová baterie Hansgrohe Metris M71 s vytahovací sprškou chrom 73800000 – skvělá volba pro moderní kuchyni!

Dřezová baterie Hansgrohe Metris M71 s vytahovací sprškou chrom 73800000 je nejen praktickou pomůckou v kuchyni, ale také vynikajícím designovým prvkem moderního interiéru. Společnost Hansgrohe, která stojí za výrobou této baterie, je známa svou inovativností a kvalitou svých produktů. Proto je tato baterie skvělou volbou pro každou kuchyni, která má ambice být nejen praktickou, ale také elegantní.

Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou

Dřezová baterie Hansgrohe Metris M71 s vytahovací sprškou disponuje praktickou vytahovací sprškou, která umožňuje komfortní mytí špinavých nádob a nádobí. Páková stojánková konstrukce baterie pak umožňuje snadné ovládání průtoku a teploty vody. Zároveň se jedná o velmi praktickou volbu pro situace, kdy je potřeba naplnit větší nádoby a hrnce.

V chromovém provedení

Tato dřezová baterie je k dispozici v elegantním chromovém provedení, které zajišťuje, že se baterie dokonale snoubí s moderním nábytkem a doplňky v kuchyni. Chromové provedení také zaručuje jednoduchou údržbu a čištění baterie.

Průtok baterie je 9 litrů/minutu

Dřezová baterie Hansgrohe Metris M71 s vytahovací sprškou chrom 73800000 disponuje průtokem vody v množství 9 litrů za minutu. Díky této hodnotě je tato baterie eko-freundlich, neboť šetří vodu a přispívá tak k ochraně životního prostředí. Zároveň ale také zajišťuje dostatečné množství vody k plnění běžných kuchařských úkolů.

Výška baterie je 33,2 cm

Dřezová baterie Hansgrohe Metris M71 s vytahovací sprškou chrom 73800000 má výšku 33,2 cm. Tato hodnota je optimální pro většinu dřezů a zaručuje, že baterie dokonale splní svůj účel bez překážek a bez nutnosti dodatečné instalace.

Zajímá vás tato dřezová baterie? Pak neváhejte a navštivte stránky našeho e-shopu, kde si můžete tuto skvělou baterii zakoupit.

Dřezová baterie Hansgrohe Metris M71 s vytahovací sprškou chrom 73800000