Eka Lavice Skam 60×40 cm v tmavě šedé barvě Trinity (2315)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam volutpat, quam eget tincidunt porta, nibh purus vehicula turpis, et feugiat turpis neque at sem. Aliquam erat volutpat. Phasellus imperdiet est quis ante vestibulum, eget pretium purus commodo. Sed sodales turpis vitae felis aliquam, vel malesuada diam semper. Praesent bibendum pulvinar dui. Etiam non est velit. Proin auctor egestas mi eget vulputate. Donec tincidunt libero at pharetra rutrum.

Lavice Skam

Proč si vybrat právě tuto lavici?

Prezentovaná lavice vyniká z jiných produktů díky krásně prošívanému sedáku, který je schopen potěšit i ty nejnáročnější klienty. Lavice je zakončena odolným materiálem Cassablanca! Cassablanca je homogenní se silnou strukturou. Výhody toho materiálu jsou vysoce odolné proti poškození, snadno se čistí, májí dobrou pružnost, prodyšnost a jednoduchá vazba vláken – vynikající tkanina pro čalouněný nábytek.

Lavice Skam detail

Jak je lavice Skam dodávána?

Balení obsahuje jasné pokyny a nástroje, součásti a šrouby potřebné pro vlastní montáž, což je velmi jednoduché. S montáží si snadno poradí i začínající kutilové, ale pokud máte s montáží nábytku zkušenosti, lavice bude složena ještě rychleji.

Koupit na Brega.cz