Jídelní stůl OMAR – kulatý design s průměrem 90 cm a bílým povrchem

Kulatý stůl OMAR se vyznačuje úhlednou konstrukcí z bíle lakované MDF desky. Je umístěn na rámu z chromové oceli – vysoké noze se zaoblenou základnou.

Elegantní tvar se skvěle hodí do malého obývacího pokoje, kde jej lze s úspěchem umístit do centrální části. Jednou z výhod kulatého stolu je možnost vedle něj umístit i lichý počet židlí.

Vzhled a výhody stolu OMAR

Model OMAR bude díky svým univerzálním barvám dobře působit v moderním prostoru. Bílá barva vnese do obývacího pokoje trochu lehkosti a místnost opticky zvětší a prosvětlí.

Rozměry stolu jsou:

  • Průměr: 90 cm
  • Výška: 75 cm

Stůl je vyroben z lakované MDF a chromové oceli, což dává stolu stabilitu a pevnost. Kulatý design navíc působí velmi moderně a nenásilně.

Jídelní stůl OMAR - maliboo.cz

Kam stůl OMAR umístit?

Stůl je vhodný do menších obývacích pokojů nebo do jídelen, kde není mnoho místa na velké jídelní stoly. Výhodou kulatého stolu je také to, že je ideální pro rodinné večeře, protože není nutné, aby se člověk sedící naproti Vám ohýbal kolem rohového stolu.

Pokud Vás zaujal stůl OMAR, můžete si ho zakoupit na maliboo.cz. Tento nábytkový e-shop nabízí široký výběr nábytku různých stylů a designů za velmi příznivé ceny.