Kosmetický stolek s zrcadlem a ak furniture – P-2/SL wenge pravý

Stylový kosmetický stolek v dekoru dřeva se zrcadlem, který potěší každou ženu

Trávíte každý den líčením a úpravou? Potřebujete prostorný stolek, na kterém budete mít všechny vaše kosmetické produkty a make-up na dosah ruky? Přinášíme vám kosmetický stolek od ak furniture s dekorem dřeva a úložným prostorem na vaše kosmetické produkty a make-up.

Kosmetický stolek s zrcadlem a ak furniture - P-2/SL wenge pravý

V kombinaci s integrovaným zrcadlem už nemusíte nikam odbíhat, vše potřebné máte pěkně na jednom místě a líčení tak půjde mnohem rychleji. Tento kosmetický stolek má širokou desku, ve které najdete dostatek prostoru pro své kosmetické produkty, nádobíčka, kosmetické štětce a houbičky.

Kosmetický stolek s zrcadlem a ak furniture - P-2/SL wenge pravý

Kosmetický stolek od ak furniture disponuje také 2 prostornými zásuvkami, které poskytnou dostatek úložného prostoru pro další kosmetické prostředky. Hloubka první zásuvky je 40 cm a šířka 24,2 cm. Druhá zásuvka má hloubku 30 cm. Celkové rozměry kosmetického stolku jsou: šířka 90 cm, výška 142 cm a hloubka 50 cm. Tloušťka desky je 16 mm a okraj je zpracován pomocí ABS dýhy.

Závěr

Stylový kosmetický stolek ak furniture s dekorem dřeva se zrcadlem je ideální volbou pro každou ženu, která se ráda líčí a pořádá svůj kosmetický arzenál. Díky úložnému prostoru v podobě zásuvek a integrovanému zrcadlu získáte přehled o svých kosmetických produktech a líčení půjde skvěle od ruky.

Tento kosmetický stolek si můžete objednat na stránkách nábytku Kupsi, kde si můžete vybrat z několika barevných variant. Nečekejte a pořiďte si tento krásný kosmetický stolek s dekorem dřeva se zrcadlem již dnes!