Luxusní výběr: Sprchová baterie Hansa Micra se sprchovým setem v chromu 48150171

Výběr sprchové baterie pro koupelnu není snadný. Hledáme kus, který bude vyhovovat našim potřebám a zároveň bude designově ladit s celou koupelnou. Pokud hledáte sprchovou baterii, která splňuje tyto kritéria, pak je pro vás ideální volbou sprchový set Hansa Micra s termostatickou baterií. Tento kus je v chromovém provedení s kódem 48150171, právě takový, jaký si přejete pro luxusní sprchový zážitek.

Termostatická baterie je pro sprchy tím nejlepším řešením. Tento typ baterie umožňuje udržovat stálou teplotu vody, i když se v koupelně vyskytuje nějaký výkyv tlaku či teploty. Tato sprchová baterie má navíc velmi přesné teplotní nastavení, takže si sami určíte požadovanou teplotu podle svých preferencí.

Parametry a specifikace

Termostatická sprchová baterie se sprchovým setem Hansa Micra je vybavena funkcí bezpečnostní pojistky, což znamená, že při výpadku studené vody se voda automaticky vypne, aby nedošlo k nebezpečnému spálení horkou vodou. Tato funkce je velmi užitečná, zejména pokud máte doma malé děti.

Délka sprchového setu je 92 cm a rozteč baterie činí 150 mm. Díky těmto rozměrům je tato sprchová baterie vhodná do každé koupelny a lze ji snadno instalovat na stěnu, anebo do sprchového koutu.

Průtok 12 litrů/minutu znamená, že baterie zajistí silnou vodní sprchu. Při nižším průtoku vody se sprchové hlavice jen mlhavě rozprskuje a když si chcete důkladně umýt vlasy anebo tělo, potřebujete silnou vodní sprchu. Tohle všechno nabízí sprchový set Hansa Micra.

Závěr

Nenechte si ujít skvělou příležitost zakoupit si luxusní sprchovou baterii se sprchovým setem. S tímto modelem Hansa Micra s termostatickou baterií si užijete příjemný relaxační sprchový zážitek v koupelně každý den. Kupte si tento produkt zde na esrom.cz a ušetřete na poštovném při nákupu nad 2000 Kč.

Luxusní sprchová baterie s termostatickou regulací

Sprchová hlavice a hadice