Moderní barová židle Hannah – šedý skandinávský design ve vaší kuchyni!

Moderní barová židle Hannah je tou správnou volbou pro každého, komu záleží na vkusu a kvalitě. V této židli se snoubí minimalistický šedý design s kvalitním materiálem a ergonomickým provedením. Díky svému skandinávskému stylu dokáže proměnit bar v prostor, kde zavládl styl.

Šedý sedák židle je vyroben z kvalitního plastu

Sedák židle je vyroben z kvalitního plastu, který zaručuje odolnost a snadnou údržbu. Pokud by na něj náhodou něco kaplo, stačí ho jednoduše otřít hadříkem namočeným v čisté vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla.

Kromě kvalitního materiálu je ale židle ergonomicky dokonalá. Měkký podsedák z ekokůže stejné barvy jako sedák přináší pohodlí při dlouhodobém pobytu na židli.

Podnoží z dubového dřeva pro dokonalý skandinávský vzhled

Pohodlný sedák tvoří jemné spojení se světlou podnoží z dubového dřeva, která je doplněná o opěrku nohou. Všechny tyto drobnosti na vzhledu židle se postarají o moderní a svěží vzhled, který dokáže oživit každý bar.

Tento stylový kousek by neměl chybět v žádném moderním baru či domácnosti. Židle Hannah je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat eleganci, kvalitu a praktičnost.

Doporučení pro údržbu

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. S tímto doporučením se vaše židle Hannah bude těšit na dlouhá léta.

Židle Hannah

Nakupujte kvalitní nábytek a doplňky na Maliboo.cz.