Modrý LED budík Gingko Gravity Cube – recenze a podrobnosti

V jednoduchosti je krása, zvláště je-li zformována do moderní podoby. Budík s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení.

Chytrý budík

Budík, ač je malý, o to víc je chytrý – reaguje totiž na poklepání i tlesknutí. Jakmile na něj poklepete či tlesknete, zobrazí vám kolik je hodin, ale jakmile místnost utichne, budík se opět automaticky vypne.

Probudí se zase ve chvíli, kdy zazvoní nastavený alarm. Pro jeho zastavení opět tlesknete, poklepete prsty, nebo jej utišíte převrácením budíku na libovolnou stranu. Pokud si nenastavíte permanentní zobrazování hodin, budík bude fungovat jen ve výše uvedeném, tak trochu maskovaném, režimu.

Napájení a nastavení

Budík je napájen buď přes 3 baterie, nebo USB kabel, který najdete v balení. Samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse, takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele. Pro váš klidný spánek tento chytrý budík mezi 21:00 a 7:00 dokonce sníží svůj jas na polovinu.

Funkce

Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu.

Modrý LED budík Gingko Gravity Cube

Tento moderní a chytrý budík je tedy ideální volbou pro ty, kteří hledají jednoduchost a moderní design v jednom zařízení. Výrobek je prodejce uváděn jako velmi kvalitní a spolehlivý, a proto by se neměl stát jen pěkným doplňkem vašeho nočního stolku, ale také užitečným pomocníkem pro vaše ranní probuzení.

Potěšte se tímto moderním a chytrým budíkem pro váš noční stůl, a to za příjemnou cenu.