Nová knihovna TOWER ořech bílá – skvělá volba pro moderní interiéry

Knihovna TOWER je ideální volbou pro každého, kdo preferuje funkční design a kvalitní řemeslné zpracování. Díky svému modernímu vzhledu a univerzální podobě rozhodně nezklame.

Náhled knihovny TOWER

Pět polic pro dostatek úložného prostoru

Novinkou na trhu se stala knihovna TOWER ořech bílá, která nyní zaujme všechny minimalisticky založené designéry. Knihovna disponuje pěti policemi a velmi jednoduše se tak stalou uličkou k ukládání vaší oblíbené literatury, atraktivních dekorací nebo originálních suvenýrů.

Policím vévodí vysoce kvalitní ořechové dřevo s efektním bílým lakem, který zajišťuje čistotu a lesk. Poličky poskytují spoustu úložného prostoru pro různé typy předmětů a výrobky. S jejich pomocí lze vytvořit nejen útulné místnosti, ale i velmi moderní prostory, které se stanou místem příjemného odpočinku a čtení.

Zdánlivě neukončená konstrukce

TOWER knihovna zaujme svým jedinečným designem. Konstrukce knihovny je taková, že se zdánlivě neukončená z pravé strany. Dokonale vyplní jakýkoliv malý i velký prostor a snadno se integruje do každého interiéru.

Policová část knihovny TOWER

Přemýšlíte, jak podstatně změnit svůj interiér? Nezapomeňte na praktické zóny, jako jsou knihovny. Koupě nové knihovny TOWER ořech bílá značky Esrom je tou nejlepší volbou. Naleznete ji na stránkách esrom.cz.