Nová pohovka pro dokonalou relaxaci – Falco Berenika v světle hnědé barvě


Komfortní sezení pro dokonalou relaxaci

Berenika je moderní pohovka s možností snadného rozkladu pomocí automatu a s úložným prostorem. Na této pohovce si užijete pohodlné sezení díky kombinaci pružin faliste a bonell s kvalitní PUR pěnou, která Vám zaručí skvělou oporu a komfort. Pohovka je ideální pro večerní provádění aktivit, jako je například sledování oblíbeného filmu nebo čtení knihy. Vyzkoušejte pohovku Berenika a užijte si unikátní zážitek ze skvělého sezení!

Snadný rozklad na lůžko a úložný prostor pro větší pohodlí

„Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní.“ To je jedna z výhod pohovky Berenika. Pokud máte návštěvu nebo se chcete v průběhu dne jen tak na chvíli natáhnout, můžete to s touto pohovkou dělat s velkou lehkostí. Navíc je pohovka také vybavena prostorným úložným prostorem, takže můžete snadno uložit deky nebo polštáře do tohoto prostoru a ušetřit si tak místo v obývacím pokoji.

Kvalitní potahová látka a vícebarevná výběr

Pohovka Berenika je k dostání v kvalitní potahové látce, a to v několika barevných provedeních. Takže pokud hledáte pohovku, která bude dokonalou estetickou ozdobou vašeho obývacího pokoje, máte na výběr z více variant, které se budou hodit k vašemu stylu. Rozpis rozměrů najdete na přiloženém obrázku s nákresem. V ceně pohovky jsou tři velké opěrné polštáře, takže můžete ihned využít všech přidaných výhod. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou součástí ceny.

Užijte si dokonalou relaxaci s moderní pohovkou Berenika v světle hnědé barvě. Pokud máte zájem o tento produkt, navštivte náš e-shop na adrese https://www.codina.cz/produkt/falco-pohovka-berenika-svetle-hneda-5 a objednejte si ji ještě dnes!