Nová šedobéžová koupelnová předložka od Wenko – rozměr 50 x 40 cm


Vyřešte nepříjemnost chladných nohou v koupelně

Že vás ráno v koupelně zebou nohy? Tahle nepříjemnost má velmi jednoduché a elegantní řešení. Stačí se zeptat odborníka na perfektně vybavenou domácnost Wenko.

Pohodlí a zároveň vkusný design

Mechová jemnost těchto koupelnových předložek vás pohladí během ranní či večerní hygieny a dodá vaší oáze čistoty útulnější vzhled. Pokud toužíte po vkusném a praktickém doplňku do vaší koupelny, rozhodně byste neměli tuto šedobéžovou koupelnovou předložku od Wenko ignorovat.

Zajistěte si pohodlnou hygienu v koupelně

Tato koupelnová předložka je navíc velmi snadno čistitelná a stačí ji pouze omýt nebo vyprat. Díky svým rozměrům 50 x 40 cm nabízí dostatečnou plochu pro vaši pohodlnou hygienu.

Zajistěte si kvalitní produkt od renomovaného výrobce

Protože koupelnová předložka je každodenním společníkem, neměli byste podceňovat její kvalitu. Tento produkt od renomovaného výrobce Wenko vás určitě nezklame.

Zajímá vás tato šedobéžová koupelnová předložka od Wenko? Klikněte sem a objednejte si ji přímo z pohodlí vašeho domova.

koupelnová předložka od Wenko

Nezapomeňte na detaily

S trochou fantazie a správně zvolenými doplňky dokáže být i koupelna místem, kde se rádi zdržujete. Nebojte se tedy zkombinovat šedobéžovou koupelnovou předložku od Wenko třeba s rostlinou v květináči a barevným sprchovým závěsem. Detaily totiž dokáží vytvořit úplně jinou atmosféru.

květina v květináči

Zvolte si koupelnovou předložku podle svých potřeb

Kromě velikosti a designu mohou být koupelnové předložky odlišné také svým materiálem. Zvolit si tak můžete přesně podle svých požadavků a potřeb. Na trhu najdete koupelnové předložky z mnoha materiálů, jako jsou například pryž, měkké bavlněné koberce, bambusové předložky a mnoho dalších. Je tedy jen na vás, kterou z nich nakonec zvolíte.

bambusová koupelnová předložka

Celkově lze říci, že koupelnová předložka od Wenko jistě dodá vaší koupelně na stylu a pohodlí. A pokud vám tento designový doplněk zaujal, není se tedy čeho bát a rozhodně byste si ho měli pořídit. Šedobéžová koupelnová předložka od Wenko se stane nejen praktickým pomocníkem, ale také vkusným doplňkem vaší koupelny.