Novinka od MEBLINE: Matrace 140×200 MING bonel pro maximální pohodlí spánku!

MEBLINE je výrobce nábytku, který se specializuje na kvalitní a pohodlné spánkové systémy. A právě nová matrace 140×200 MING bonel je dokonalou volbou pro každého, kdo si potrpí na kvalitní spánek. S tímto výrobkem bude vaše noční odpočinková plocha ještě příjemnější.

Rozměry

Šířka 140cm, délka 200cm a výška 17cm. To jsou rozměry, které zajistí dostatečný prostor pro jakéhokoli spáče. Tento typ matrace je rovněž ideální pro dvojice či pro jednotlivce, kteří si žádají dostatek prostoru pro svůj pohodlný spánek.

Konstrukce matrace

Pružiny Bonell jsou základem této matrace, které zajišťují dokonalejší podporu těla během spánku. Dále je matrace vybavena T25 pěnou (2x2cm), která zajišťuje odpružení a velmi dobré vlastnosti pro cirkulaci vzduchu. Ovální vrstva této matrace také přidává další odpružení a tím zajišťuje ještě pestřejší spektrum vlastností.

Dodatečné informace

Tato matrace je navržena pro obousměrné použití. Tzn. že lze ji otáčet a tak prodloužit její životnost. Středně tvrdý pocit se snoubí s zónami tvrdosti, které zajišťují rovnoměrné rozložení váhy po celém povrchu matrace. Potah je navíc pratelný a s možností snadné údržby. Pokud máte problémy s alergiemi, potěší vás vlastnost matrace jako hypoalergenní. A nakonec vězte, že MEBLINE matrace jsou výrobkem, na který můžete zapomenout na častou výměnu, protože jejich kvalita a celkové vlastnosti zaručují, že bude sloužit během dlouhých let spokojenosti. Navíc stojí za zmínku, že tento produkt je vyroben v Polsku, což zaručuje vysokou kvalitu a celkovou spolehlivost.

Nekonečné noční pohodlí a kvalitní spánek jsou s matrací 140×200 MING bonel od společnosti MEBLINE zaručené. Pokud si tuto matraci pořídíte, garantujeme vám, že se rádi budete vracet ke své nádherné posteli. Pokud vás zajímá více podrobností, neváhejte kliknout na odkaz www.interierio.cz/produkt/mebline-matrace-140m200-ming-bonel a dozvědět se více.

Postel s matrací

Tento výrobek můžete zakoupit za přijatelnou cenu a zároveň získat kvalitní produkt, který vás dostatečně podpoří a zpříjemní váš každodenní odpočinek.