Opviq Stropní svítidlo Demir II – Hnědá elegance pro vaše prostory

Stropní svítidlo nadchne budoucího majitele svým zajímavým vzhledem. Poskytne dostatek světla a vykouzlí útulnou atmosféru. Skvěle se bude hodit nejen do domácností, ale také do restaurací, klubů a kaváren.

Opviq Stropní svítidlo Demir II - Hnědá

Opviq stropní svítidlo Demir II se svým vzhledem nadchne každého, kdo rád investuje do originálního designu. Tento kousek vám dodá do bytu skvělou atmosféru a zajímavý prvek do interiéru. Pokud navíc milujete klasické materiály a industriální styl, budete přímo nadšeni.

Specifikace produktu

  • Materiál: 100% masivní borovice / kov / lano
  • Rozměr: 100 x 16 x 72 cm
  • Typ žárovky: 5 x E 27 Max 40 W

Toto svítidlo vyniká opravdu netradičním designem, který se často fláká na hranici mezi moderním a industriálním. Na první pohled vás zaujmou jednotlivé světelné zdroje, které díky svému umístění a materiálu navozují dojem solitérních žárovek v košíčcích. Tyto žárovky jsou pak navíc na povrchu kolíčkem ukotveny v lanku, které připomínají závěsy u okna. Pod celým tímto „rachotem“ převládá hlavní nosný poutko popruhu a hmotný kulatý disk. Všechny tyto prvky svítidla jsou vyrobeny z přírodního a masivního dřeva, kovu a lana. Tmavohnědý odstín dřeva spolu s přírodní barvou lana vytvářejí elegantní kombinaci, která udělá váš interiér neodolatelným.

Opviq Stropní svítidlo Demir II - Hnědá

Opviq stropní svítidlo Demir II Hnědá je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá světlo se stylem a vkusem. Dostatečný přísun světla doplní to nejlepší z vašeho interiéru a vytvoří tak dokonalou atmosféru pro vaše prostory. Svítidlo se skvěle hodí nejen do bytu, ale také do restaurací, klubů a kaváren, kde přenese atmosféru rusticity a připomene tak již neexistující řemesla. Když si pak k tomuto světlu zakoupíte další kousky ze série DEMIR, vytvoříte v jednom místě krásnou a barevně sladěnou dekoraci.

Koupit Opviq Stropní svítidlo Demir II – Hnědá