Praktický stojan na šaty od Songmics – pojízdný a s nosností až 110 kg

Ať už máte chladný rustikální byt nebo útulný domov, tento módní průmyslově inspirovaný stojan na oblečení vystaví vaše oblečení stylově, jako v butiku.

Pokud máte málo místa v šatně nebo ve své ložnici, tento stojan na šaty je pro vás! S jeho pomocí můžete vytvořit svůj vlastní styl s oblečením a také mít veškeré oblečení na jednom místě. Kromě toho, je stojan na šaty velice praktický a snadno se s ním manipuluje.

Popis produktu

Proměňte svoji ložnici na mini suite s tímto stojanem na šaty. Na dvojitou tyč se vejdou jak šaty, tak trička, protože středová tyč je nastavitelná ve 4 výškách. S tímto stojanem na šaty můžete mít přehled o vašich věcech a zároveň ušetřit místo v řadě skříní. Můžete si nakonec udělat bohatýý výběr oblečení, které si můžete snadno přehlédnout, protože je stojan na šaty mobilní.

Praktická kolečka, otáčející se ve všech směrech, vám pomohou s přemístěním stojanu kamkoliv po bytě. 2 kolečka jsou s brzdou, čímž stojan nedojde sám o sobě do pohybu. Nejlepší způsob, jak pracovat s tímto stojanem na šaty, je naložit na něj všechny vaše věci a poté jej snadno přemístit na jiné místo. Díky stojanu na šaty budete moci čistit a udržovat své oblečení vhodnějším způsobem.

Specifikace

  • Barva: Černá
  • Materiál: Ocelová trubka s práškovým povlakem
  • Rozměry: 130 x 49 x 198 cm (Š x H x V)
  • Hmotnost: 7,4 kg
  • Max. Nosnost: 110 kg

Tento stojan na šaty od Songmics vám pomůže s udržováním vašeho oblečení v pořádku a šetrněji k vašim původním plánům.

Pokud si chcete tento praktický stojan na šaty zakoupit, navštivte stránku srovnavacnabytku.cz.

Stojan na šaty

Nezapomeňte, že jste zasloužili si, abyste si užili řádného vybírání, co chcete nosit a kdy. Díky tomuto stojanu na šaty budete mít šanci vidět, co všechno máte a můžete tedy začít s přemýšlením, jak je potřeba kombinovat a udržovat svůj oblečení.