Radiance Glow Terracotta – kusový koberec o rozměrech 120×170 cm


Radiance Glow Terracotta – Kusový koberec o rozměrech 120×170 cm

Moderní koberce RADIANCE od značky Flair Rugs Vaši domácnost rozveselí hravými vzory, jejichž obrysy jsou zvýrazněny prostřižením. Koberec RADIANCE se skvěle hodí do moderního prostředí, kde dodá celé místnosti živost a barevnou rozmanitost.

Vyrábí se v Indii ze 100% přírodní vlny, která zajišťuje skvělé tepelně izolační vlastnosti a také tlumí hluk. Rubová strana je opatřena bavlnou, což zaručuje, že koberec neklouže po podlaze.

Mají středně vysoký střižený vlas (8 mm) a mohou se pyšnit vysokou hustotou vlasu (3200 g/m²). Tato kombinace zajišťuje maximální pohodlí při chůzi po koberci. Koberec RADIANCE se dodává ve standardních rozměrech, ale je také možné si nechat vyrobit koberec na zakázku.

Co se údržby týče, doporučujeme vysávat zadní stranu koberce pomocí rotačního kartáče, aby došlo k uvolnění zachycených nečistot. V případě polití mokré místo osušte čistým hadříkem. Pokud se na koberci objeví nějaké větší nečistoty, můžete použít speciální čistící prostředky na koberce.

Základní vlastnosti koberce RADIANCE

  • rozměry koberce: 120×170 cm
  • výrobce: značka Flair Rugs
  • výroba: Indie
  • vzácnost: střední
  • výška vlasu: 8 mm
  • hustota vlasu: 3200 g/m²
  • látka: 100% přírodní vlna
  • tlumí hluk a má skvělé tepelně izolační vlastnosti
  • údržba: vysávání, odstraňování nečistot a polití

Kusový koberec RADIANCE Glow Terracotta 120×170 cm se skvěle hodí do každé moderní domácnosti. Jeho hravé vzory a výrazné barvy ji doplní a dodají jí náladu. Pokud hledáte praktický, ale přesto stylový koberec, je kusový koberec RADIANCE ta správná volba.

Radiance Glow Terracotta

Nakupování koberce RADIANCE Glow Terracotta je velice jednoduché. Stačí kliknout na odkaz a prohlédnout si ho přímo na stránkách prodejce. Objednáte si ho online, a během několika dní bude kousek radosti před vaším prahem.

Tento kusový koberec můžete využít například pod stůl, ke krbu, do obývacího pokoje nebo do ložnice. Je určen k vystavení na hladké podlaze. Jeho povrch je hebký a příjemný na dotek, takže si na něm můžete sednout nebo si ho postavit na zem jako podložku pro děti.

Kusový koberec RADIANCE Glow Terracotta je skvělou investicí do vaší domácnosti. Díky vysoké kvalitě materiálů a preciznímu zpracování vám poskytne spolehlivou službu po mnoho let.

Radiance Glow Terracotta