Rohová sedací souprava Armando – pohodlné levé provedení s Omega 68 a Soft 11


Rohová sedací souprava Armando

Pohodlné levé provedení s Omega 68 a Soft 11

Rohová sedací souprava Armando

Vyjádřete barvy, chcete-li

Barvy, které sjednotí vše, co potřebujete. Naplánujte si svůj zážitek a dejte osvěžující dotek svému interiéru s tímto kouskem Artefatto LAB.

Rozkládací sedačka

Rohová sedací souprava Armando nabízí více než jen pohodlí, nabízí také praktičnost a stylový design. Souprava je vybavena funkcí rozkladu a vyklápěcího úložného prostoru, takže můžete snadno využít nevyužitý prostor, aniž byste si museli přidat další nábytek. Kdykoliv si budete přát, můžete rozložit sedačku na pohodlné lůžko pro hosty.

Detail pohodlného polstrování

Pohodlí na prvním místě

Pohodlí je klíčový faktor pro rozhodnutí o nákupu sedací soupravy a rohová sedací souprava Armando se na tomto frontě jistě nezklame. Kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou nabízí přizpůsobivost a komfort, který ocení každý člen vaší rodiny. Kvalitní materiály jsou použity nejen pro polstrování, ale i pro konstrukci, což zaručuje dlouhou životnost a trvanlivost soupravy.

Tak co ještě váháte? Zkuste rohovou sedací soupravu Armando a odpočněte si s dokonalým pohodlím a stylovým vzhledem. Levé provedení s Omega 68 a Soft 11 je k dispozici na crosta.cz.