Rojaplast OHIO – kvalitní a praktická souprava pro každého domácího kutila!

Když hledáte ideální nábytek pro váš domov, je důležité zvážit různé možnosti a najít to nejlepší řešení pro vaše potřeby. Ratanový nábytek je jednou z těch možností, které nabízejí jak vzhledovou eleganci, tak i praktičnost a odolnost. Nejnovějším módním trendem nejen v oblasti zahradního nábytku, ale i interiérového je nábytek z umělého ratanu. Oproti svému přírodnímu protějšku má mnoho výhod.

Umělý ratan je mnohem odolnější

Umělý ratan se podobá přírodnímu, ale je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý zahradní ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepřízni počasí. Potahy jsou odnímatelné. Umělý ratanový nábytek se neloupe, nevznikají na něm nevzhledné praskliny, je stálobarevný po mnoho let.

Ratanový nábytek – krásný a praktický

Ratanový nábytek vám pomůže při vytvoření jedinečného interiéru. Jestliže nechcete mít obývací pokoj laděný ve stejném duchu, jako ostatní, ratanový nábytek je možným řešením, jak se odlišit. Luxusní polyratanový nábytek má opravdu velmi široké využití. Je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a další komerční i bytové prostory.

Nábytek z umělého ratanu je funkční, variabilní a je zábavné s ním žít a užívat si ho. Jediné, co potřebujete, je dostatek prostoru, aby mohl být tento nábytek umístěn. Samozřejmě, měli byste také zvážit váhovou kapacitu, kterou může souprava unést.

Luxusní souprava z kvalitního umělého ratanu

Rojaplast OHIO je souprava pro každého domácího kutila. Jedná se o luxusní soupravu z kvalitního umělého ratanu, který odolává UV záření a teplotě od +50°C do -10°C. Kostra je hliníková s práškovou barvou a deska stolu je 5mm tvrzené sklo. K celé soupravě také patří výplňové podušky s výplní z molitanu a sukní z polyesteru.

Souprava zahrnuje jednu pohovku, dva křesla a jeden stůl. Různé rozměry umožní maximální pohodlí pro každého uživatele. Křesla mají nosnost až 150 kg, lavička až 300 kg a stůl až 100 kg.