Stylová černá kovová komoda Renna od Scandi – ideální doplněk pro moderní interiér

Scandi komoda Renna

Komoda Renna – prvek, který opticky zmenší váš prostor

Komoda Renna je celokovová, černá a matná a její perforovaná dvířka dokonale doladí váš interiér. Hledáte něco, co zapadne do vašeho bytu či domu i po úpravách a přináší neobyčejný prvek do vaší obývací či jiné místnosti? Pokud i vy patříte do skupiny lidí, kteří hledají stylovou a funkcionalní komodu, Renna od Scandi je to pravé řešení pro vás.

Industriální kousek s řadou využití

Komoda Renna vyniká nejen svým vzhledem, ale také praktičností. S rozměry 125 x 40 cm nabízí rozsáhlý úložný prostor, kde můžete uskladnit vše, co se vám už nevejde jinam. Komoda je navíc vybavena zpevněnou podnoží, což zajišťuje její stabilitu a zabraňuje případnému poškození podlahy.

Doporučujeme vlhčený hadřík z mikrotenového vlákna s neabrazivními prostředky, aby nedošlo k poškrábání laku.

Detail Komoda Renna

Stylový doplněk pro moderní interiéry

Komoda Renna je ideálním prvkem pro moderní interiéry. Její jednoduchý, ale přitom elegantní vzhled se hodí do každého bytu, ať už máte nábytkový styl scandinavian, loft, vintage nebo industriální. Ideálně ji můžete umístit do obývacího pokoje, předsíně, ložnice či do pracovny.

Komoda Renna od Scandi je k dispozici na našem e-shopu, a to za velmi příznivou cenu. Pokud hledáte kvalitní a designový nábytek, Renna je tou správnou volbou.

Detail Komoda Renna