Teakový kulatý konferenční stolek Kave Home Glenda 55 cm – přirozená elegance do vaší kanceláře


Teakový kulatý konferenční stolek Kave Home Glenda 55 cm

Přirozená elegance do vaší kanceláře

Konferenční stolek Kave Home Glenda je kvalitní stolek s deskou z masivního teakového dřeva v přírodní barvě. Deska má navíc prakticky zvýšenou hranu a její oblé, jemné linie si zkrátka zamilujete na první pohled. Stolek se skvěle hodí do moderních či klasických interiérů, a to především díky nadčasovému designu.

Teakový kulatý konferenční stolek Kave Home Glenda 55 cm

Výhodné rozměry a použití

S rozměry 55 x 55 x 35 cm je tento stolek ideální pro menší prostory jako jsou pracovny, ložnice nebo obývací pokoje. Konferenční stolek Kave Home Glenda je také praktickým doplňkem kancelářských prostor, kde bude nejen sloužit k práci, ale i jako elegantní a přitažlivý designový prvek.

Konferenční stolek Kave Home Glenda

Odkaz na e-shop s produktem

Pokud vás tento krásný teakový kulatý konferenční stolek zaujal, můžete si jej pořídit na e-shopu Nábytekprozivot.cz, a to na adrese https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/teakovy-kulaty-konferencni-stolek-kave-home-glenda-55-cm.

Rady na údržbu a čištění

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.