Tyrkysová manšestrová pohovka do U od Bobochic Paris – skvělá volba pro váš interiér


Tyrkysová manšestrová pohovka – neodolatelná volba pro váš interiér

Zaujme svým jemným manšestrovým potahem

Pohovka z kolekce Nihad vás na první pohled zaujme svým jemným manšestrovým potahem, který dodá v kombinaci s její příjemně robustní siluetou vašemu obývacímu pokoji ležérně nedbalý nádech francouzské elegance. Nihad je určitě skvělou volbu pro všechny, kteří chtějí do svého domova vnést nějaký ten francouzský šmrnc.

Kvalitní zpracování a pohodlný sedák

To, co rozhodně nemůže chybět, je kvalitní zpracování. Pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Kromě toho však patří mezi velmi pohodlné sedačky, takže si na ní můžete bez problémů odpočinout po náročném dni.

Rozkládací pohovka – ideální pro přátelské posezení

Navíc je pohovka rozkládací. Pokud se tedy přátelské posezení u vás doma protáhne, snadno během krátké chvilky hostům přichystáte pohodlné plnohodnotné lůžko. Rozměry rozložené plochy jsou 140 x 330 cm, takže se na ni pohodlně vejdou i dva dospělí lidé.

Modrý odstín, který jednoduše zapadne

Tyrkysová barva, kterou pohovka disponuje, je pro mnoho lidí velmi oblíbená, protože rozhodně nevyžaduje velkou údržbu a dokáže zapadnout do mnoha různých interiérů. Pokud tedy toužíte po něčem originálním, ale zároveň nechcete riskovat to, že by příliš vybočovalo z okolí, je pohovka Nihad skvělou volbou.

Zajímavá cena a akční nabídka

Pohovka je v současnosti za akční cenu, takže pokud toužíte po něčem, co je stylové, ale zároveň dostupné, pohovka Nihad je určitě tím správným řešením.

Videa, která vás nalákají

Nenechte se nachytat tím, co vidíte na televizní obrazovce. Pravda je totiž taková, že když si pohovku objednáte, může vypadat poněkud jinak. Pokud tedy chcete vidět pohovku, jak vypadá v reálném životě, klikněte na odkaz.Zde najdete produktovou stránku

Tyrkysová manšestrová pohovka

Zvolte to, co vám bude skvěle sloužit

Je důležité si uvědomit, že koupě pohovky je dlouhodobou investicí do vašeho interiéru. Proto byste měli zvážit především to, co vám bude skvěle sloužit. Pohovka Nihad je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají pohodlnou a kvalitní pohovku, která bude zároveň skvěle vypadat.

Závěr

Nechte se inspirovat krásou tyrkysové manšestrové pohovky Nihad od značky Bobochic Paris. Jedná se o dokonalou spojnicí mezi francouzským stylem a kvalitním zpracováním. Rozhodně vás nezklame ani kvalitou, ani pohodlím, a navíc je teď k dostání za velmi výhodnou cenu. Objednejte si ji co nejdříve, než ji někdo jiný stihne.