Zahalení vašeho interiéru do luxusního stylu: Růžový koberec Universal Loft, rozměry 200 x 290 cm


Jednoduchost, která nikdy nezklame

Tímto se řídí kolekce Loft, která v sobě nese syrovou eleganci pastelových a kouřových barev. Jednobarevné provedení bez vzorování je skvělou volbou do střízlivých moderních interiérů, hodí se i však i do honosného glamour stylu. Umně zapadnou i do industriálního stylu, inspirovaného atmosférou městských ulic.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Povrch je vyroben z polyesteru, který je typických svým elegantním leskem a měkkostí příjemnou pro bosou nohu. Je také vhodný pro alergiky, jelikož nezachytává prach. Spodní strana je zhotovena z tkaného vinylu, který je mimořádně odolný a zároveň je protiskluzový.

Vhodný i na vyhřívané podlahy

Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy, takže se nemusíte bát, že by vám studená podlaha znepříjemňovala zimu. Navíc se jedná o kusové zboží, takže si můžete být jisti tím, že váš koberec bude jedinečný.

Zahalte svůj interiér do luxusního stylu s růžovým kobercem Universal Loft. Rozměry 200 x 290 cm jsou ideální pro větší prostory, jako je například obývací pokoj nebo ložnice.

Nyní si můžete objednat růžový koberec Universal Loft na stránkách www.brega.cz a dopřát si tak nádherný kus do vašeho domova.

Růžový koberec Universal Loft

Růžový koberec Universal Loft na vyhřívané podlaze