Zelená rozkládací pohovka Windsor & Co Sofas Cumulus s třemi sedadly


Kolekce Cumulus od Windsor & Co Sofas

Představte si pohovku, které jsou doladěná do posledního puntíku, zároveň je příjemně pohodlná a vysoce odolná, že zvládne i skotačení malých dětí. Tak značka Windsor & Co Sofas přesně ví, jaké jsou požadavky jejich zákazníků a vytváří jedinečné kousky pro celou rodinu.

Kolekce Cumulus nabízí moderní pohovky v honosném a elegantním designu. Bude dominantní částí celého vašeho obývacího pokoje, z kterého nespustíte oči. Potah pohovek je z kvalitní látky ze 100% syntetických vláken, která jsou jemná na dotek.

Francouzská značka s nejvyšší kvalitou

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která navrhuje nábytek té nejvyšší kvality. Veškerý nábytek vznikl z jednoduchého nápadu, který se z hlavy návrhářů přenesl na papír a zrealizoval. Každý kousek voní originalitou a jedinečností.

Využívají ty nejkvalitnější materiály od masivního dřeva po pevné látky vysoce odolné proti oděru. Tím pádem se z tohoto nábytku stává poklad, který vám bude dělat radost mnoho let.

Skvělá kombinace designu a komfortu

je skvělou kombinací designu a komfortu. Potah pohovky je v barvě olivově zelené a velmi zajímavou strukturou. Rozměry pohovky jsou 250 cm x 107 cm x 98 cm, uvnitř se nachází kvalitní pružinové jádro a rozkládací mechanismus. Pohovka se dá snadné rozložit na pohodlnou postel pro hosty.

Pokud hledáte kvalitní a elegantní rozkládací pohovku pro celou rodinu, pohovka Windsor & Co Sofas Cumulus je nejlepší volbou. Navíc si můžete objednat i nábytek ze stejné kolekce a tvořit tak harmonický celek v obývacím pokoji.

Najdete ji na odkazu https://www.sidonia.cz/produkt/zelena-trimistna-rozkladaci-pohovka-windsor-co-sofas-cumulus, kde si ji můžete pořídit za skvělou cenu a s dodáním přímo na váš byt.